معرفی برترین شبکه های اجتماعی موبایلی

شبکه های اجتماعی موبایل

شاید شما هم دوست دارید میان این همه شبکه های اجتماعی یک شبکه را به عنوان کاربری انتخاب کنید .

پیشنهاد میکنم نظر من رو بخونید .

شبکه های اجتماعی موبایل
شبکه های اجتماعی موبایل

معرفی برترین شبکه های اجتماعی موبایلی

وایبر viber

یک شبکه اجتماعی فوق العاده با زیباترین استریکر ها و روان بودن محیط و گرافیکی فوق العاده . وایبر نسخه دسکتاپ هم دارد که میتوانید به شرط نصب اولیه بر روی سیستم های موبایلی بر روی کامپیوتر خود نیز نصب کنید و از امکانات آن مثل چت و مکالمه و غیره استفاده کنید .

این شبکه بهترین شبکه موبایلی است که من پیشنهاد میکنم ولی سه عیب بزرگ دارد . اول اینکه شماره تلفن شما خصوصی نمی ماند و همه آن را مشاهده خواهند کرد . دوم اینکه در گروه مدیر گروه وجود ندارد و همه مدیر هستند و امکان اخراج و تحریم کاربران دیگر وجود ندارد . سوم اینکه گزینه ایی برای غیر فعال کردن دانلود اتوماتیک برای آن وجود ندارد . یعنی اگر کسی ویدئو انتشار دهد شما قطعا آن را دانلود کرده ایید .

یک عیب دیگر هم دارد که در اکثر این فضاها وجود دارد و آن هم امنیت شما از بین میرود . نه از طریق کاربران دیگر .. از طرف سازندگان این نرم افزارها که منبع قابل اعتمادی نیستند و شما حتما احتمال جاسوسی از خود را داشته باشید . نه تنها در وایبر بلکه در همه نرم افزار های موبایل چیزی به نام محیط ایمن از سوی سازندگان وجود ندارد .

واتس آپ whatsup

این دومین شبکه برتر اجتماعی است . البته محیط و استریکر ها به دلچسبی وایبر نیست ولی یکی از معایب وایبر که دانلود خودکار را جبران میکند . در تنظیمات واتس آپ شما میتوانید دانلود خودکار رو غیر فعال کنید . از این به بعد شما نمایی از کلیپ یا عکس مورد نظر دریافت میکنید که میتوانید با کلیک بر روی آن را دانلود کنید و حق انتخاب به شما میدهد . دومین عیب وایبر هم مدیر گروه هم بر طرف شده و شما میتوانید کاربران مزاحم را اخراج کنید . ولی سومین عیب شما همان شماره تلفن شما همچنان باقی است و همه می توانند شماره شما رو داشته باشند . واتس آپ نسخه دسکتاپ ندارد ولی برای سیمبیان برنامه دارد و بر روی گوشی های مثل n8 نصب می شود .

 

لاین Line

سومین شبکه برتر اجتماعی موبایلی لاین است . این شبکه استریکر های خوبی دارد . محیطی قابل قبول ولی نه در حد وایبر . لاین معایب مدیر گروه و خصوصی نگه داشتن شماره شما رو برطرف کرده و از این نظر مشکل نخواهید داشت . در نسخه های قبلی امکان حفظ اطلاعات شما وجود نداشت و با پاک شدن برنامه گروه ها و دوستان شما پاک می شدند ولی در نسخه های جدید این مشکل با گرفتن ایمیل از شما برطرف شده است .

برترین های دیگر

شاید ویچت یکی از برترین ها بود ولی به خاطر سوئ استفاده های زیاد توسط ارگان های نظارتی از دسترس عموم خارج شد . البته بی تالک هم مانند وی چت است و همان ویژگی ها را دارد که ما به شما توصیه نمیکنیم از آن استفاده کنید هر چند محیطی اغوا کننده دارد .

اینستا گرام شاید یک شبکه عکسی اجتماعی جالب باشد که محیطی تماما گرافیکی دارد و امکان چت و مکالمه ندارد ولی مشابه فیس بوک عکس های جدید خود را میتوانید به زیبایی هر چه تمام تر با دوستان خود به اشتراک بگذارید . امکان ویرایش تصویر در خود این برنامه قابل توجه است .

لینکد این هم یک شبکه اجتماعی موبایلی و تحت وب است که مانند فیس بوک کاربران زیادی به خود جذب کرده ولی بیشتر در تجارت کارایی دارد و شما را به همکاران متصل میکند و برای توسعه تجارت پیشنهاد می شود .

تانگو هم مشتریان خاص خود را دارد . فیس بوک و توییتر را هم همه میشناسند و جای بحث ندارد . ولی این برترین های دیگر مانند سه نمونه اولی امکان مکالمه آنلاین ندارند یا به آن خوبی را ندارند . هر چند اسکایپ را نمی توان فراموش کرد که برای مکالمه تصویری بهترین شبکه محسوب میشود .

سئوالی داشتید در خدمتیم .

لایک داریم ها
لایک داریم ها

انتشار این مطلب بدون ذکر منبع نامردی تمام است 🙂

درباره نویسنده

طراح وب سایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید