دلیل کار نکردن ایکس مود

XMODGAMES

دلیل کار نکردن ایکس مود

 

سلام

در این نوشتار به شما دلایل عمل نکردن ایکس مود گیمز را توضیح خواهم داد که باعث رفع مشکل شما خواهد شد .

۱٫ روت نبودن سیستم

اولین دلیل کار نکردن ایکس مود ممکن است به دلیل روت نبودن سیستم شما باشد . معمولا سیستم های آندرویدی باید با نرم افزار مخصوص خود به طور مثال سامسونگ و خانواده گلکسی با نرم افزار اودین روت می شوند. البته راهکار های متنوعی مثل نرم افزار های کینگ روت و غیره وجود دارند که به طور مجازی سیستم شما را روت میکنند ولی کارایی قابل اطمینانی ندارند و روت کردن سیستم باید از روش اول و سخت افزاری انجام گیرد که ریسک سوختن دستگاه شما را هم به همراه دارد .

توصیه ما اینست که ابتدا از نرم افزار های کینگ روت و آی روت و غیره استفاده کنید اگر ایکس مود کار کرد برای شما کافی است وگرنه باید بطور فیزیکی با نرم افزار های مخصوص ارائه شده توسط کمپانی سازنده دستگاه شما اقدام به روت کردن سیستم خود کنید .

۲. آپدیت بازی ها

در بازی کلش آف کلنز به طور مثال که هر از گاهی آپدیت می شود باعث از کار انداختن نسخه ایکس مود شما می شود . راهی برای فعال کردن ایکس مود وجود ندارد جز صبر که کمپانی ایکس مود طی ساعاتی نسخه جدید مود را آپدیت کند . دقت کنید این کار هیچ ربطی به ایکس مود شما ندارد و ایکس مود شما به درستی کار میکند . فقط مود بازی شما آپدیت خواهد شد که می توانید به محض آپدیت آن را در صفحه بازی در ایکس مود گیمز مشاهده و ارتقا را انجام دهید .

۳٫ خطا در آپدیت جدید مود

بعضا دیده شده نسخه های آپدیتی کارایی نسخه های قبلی مود را در ایکس مود گیمز ندارند . در صفحه بازی شما در ایکس مود گیمز گزینه ایی به نام هیستوری history در پایین صفحه سمت راست وجود دارد که تاریخچه ایی از نسخه های آخر نصب شده و نشده است . در این صفحه نسخه قبلی را نصب کنید و استفاده کنید تا آپدیت جدیدتری از مود بیاید که همه مود ها با تاریخ و شماره قابل مشاهده هستند  . بهتر است به خاطر بسپارید کدام نسخه ها مشکل دارند .

۴٫دلایل متفرقه

گاهی خطایی جز همه این ها برای اجرای ایکس مود وجود دارد . گاهی بازی نسبت به تاریخ دستگاه شما حساس می شود . گاهی هم به زبان دستگاه . پیشنهاد میکنیم اگر هیشکدام از موارد بالا برای شما کارساز نبود و شامل دلایل بالا نبود زبان دستگاه را به انگلیسی و تاریخ دستگاه را بروز کنید .

 

اگر سئوالی دارید حتما در بخش نظرات بپرسید سریعا جواب خواهیم داد .

توصیه میکنیم ایکس مود را از سایت ما دانلود کنید که قبلا تست شده است . کلیک کنید …

موفق باشید .

درباره نویسنده

طراح وب سایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید