برنامه هیئت های مشهد دهه اول محرم ۹۵

زیارت مشهد

 

برنامه هیئت های مشهد دهه اول محرم ۹۵

 

حسینیه هنر(دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب)
با سخنرانی استاد شیخ محمدحسن وکیلی(شرح خطبه منا سیدالشهدا) و مداحی محمد صالحی پور
ساعت ۱۹:۳۰ – خیابان مدرس ۴ (همراه با برنامه ویژه کودکان)
هیئت بیت الحسین(ع)
با سخنرانی حجت الاسلام حسین ذاکر و حضور شاعران و مداحان اهل بیت(ع)
ساعت ۲۰:۳۰ – آخوندخراسانی ۸ حسینیه قمر بنی الزهرا قم
موسسه راه حق
با سخنرانی حجت الاسلام دکتر مهدی نخاولی و مداحی مداحان اهل بیت(ع)
ساعت ۱۹:۳۰ – بلوار سازمان آب ، رو به روی روزنامه خراسان
جامعه الحسین(ع) رزمندگان اسلام
با سخنرانی حجج الاسلام سید حسن سپهر و مجید خداوردی و مداحی امیر عارف، ذوقیان، غلامشاهی، جعفر ملائکه و…
ساعت ۱۹:۳۰ – نبش مصلی ۱۱ بنای جامعه الحسین
جلسه انصارالشهداء
با سخنرانی شیخ عباس عزیزی و مداحی سید مصطفی قدمگاهی
ساعت ۲۱ – کلاهدوز ۴۲ فرعی دوم سمت راست
هیئت بین الحرمین
با سخنرانی حجت الاسلام مجید فاطمی ارفع و مداحی علیرضا فاطمی
ساعت ۲۱ – قاسم آباد، اندیشه ۵، مسجد امام حسین(ع)
مسجد جامع فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)
با سخنرانی حجةالاسلام حسین حلواییان
ساعت ۲۱ شهرک شهید رجایی. نبش پورسینا ۱۷
حسینیه مادر
با سخنرانی حجت الاسلام سید مهدی واعظ موسوی
صبح ها از ساعت ۶ تا ۸ – امام خمینى ۱۴، سراب ۸، مستشاری، عرفانی،پلاک ۷۰/۵
مسجد امام خمینی(ره)
با سخنرانی حجت الاسلام رضا روح و مداحی مداحان اهل بیت(ع)
ساعت ۲۰:۳۰ – خیابان حر عاملی ۶۲
دانشگاه فردوسی
با سخنرانی آیت الله علم الهدی و دکتر علمی از اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع هبوط ،حرکت و عروج هستند.
بعد از نماز مغرب و عشا – مسجد امام رضا(ع) دانشگاه فردوسی
 جلسه محبان امیرالمومنین علی(علیه السلام)
با سخنران:شیخ عباس عزیزی و مداحی عادل خوشرو،ابراهیم دادوند
ساعت  ۱۲:۳۰ظهر –  بین مطهری شمالی ۲۲و۲۴ مسجد وحسینیه رفیعی
خدمتگزاران امام هادی(ع)
با سخنرانی حجت الاسلام حمیدی و مداحی جعفر اکبرزاده و مهدی سجادی کیا
ساعت ۱۹:۱۵ – قاسم آباد نبش چهارراه فاطمیه ، علامت پرچم
هیئت منتظرات حضرت مهدی(عج)
با سخنرانی حجت الاسلام نظافت و مداحی قادرپناه، یوسف پور و حسین زاده
بعد از نماز مغرب و عشا – عبدالمطلب، شهید کریمی۱۶ مسجدالنبی
هیئت جنت الحسین(ع)
با سخنرانی شیخ حسین ذاکر و مداحی وحید حامد مقدم
از پنجشنبه ۲۳ مهر به مدت ۱۰ روز ساعت ۲ ظهر – نبش چهارراه گلستان
هیئت انصارالقائم
ساعت ۲۰ سیدرضی ۵ مسجد امام حسین(ع)
جلسه فرهنگی مذهبی معراج و هیئت ثامن الائمه
با سخنرانی حجت الاسلام پورخسروانی و مداحی سعید مقدم
ساعت ۱۹:۳۰ – انتهای کلاهدوز ۲۷ انتهای تورج ۱۳ پ ۱۱۰
هیئت بیت الرضا(ع)
با سخنرانی حجت الاسلام یاسر حسین زاده و مداحی حمید شهرآئینی و محمود عیدانیان
ساعت ۱۳:۳۰ – سیدرضی ۴۰ بین مهران ۱۵ و ۱۷
هیئت قمر بنی هاشم(حسینیه شهدای مدافع حرم)
با سخنرانی حجت الاسلام هژبری و مداحی جواد وحدت
ساعت ۲۱ – خ محمد آباد ، بین محمد آباد ۱۴ و ۱۶
هیئت محمدرسول الله(ص)
با سخنرانی حجت الاسلام دکترخادمیان و مداحی حسن جمالی و سیدمصطفی قدمگاهی
ساعت ۱۳ چهارراه زرینه کاشانی۳۱
هیئت الشهدا(حسینیه قرآن و عترت)
با کلام حجت الاسلام بابایی و مداحی سعید پور محمد
ساعت ۱۹:۳۰ خیابان گلستان نبش گلستان ۴
هیئت مهدیاران خراسانی
با سخنرانی حجت الاسلام روحبخش و مداحی مصطفی رمضانی و شعرخوانی
ساعت ۲۱ – خیابان آبکوه مسجد امام رضا(ع)
خیمه الانتظار(مسجد العلی)
با سخنرانی آیت الله علم الهدی و مداحی سعید سیدزادگان و جواد قربانپور
از سه شنبه ۲۸ مهر تا شنبه ۲ آبان ساعت ۱۳ – نبش بهجت ۱۸
هیئت الرضا(ع) و هیئت جوانان محمدرسول الله(ص)
با سخنرانی حجج الاسلام مهدی شجاع و فاطمی طباطبایی و مداحی برادران کمالوند و آهو
ساعت ۲۱ – بلوار پیروزی میدان حر، سرافرازان ۱۱، مجموعه ورزشی
هیئت روضه الزهرا
با سخنرانی حجت الاسلام مرادخانی
ساعت ۱۸:۳۰ – آیت الله عبادی ۳۰ پلاک ۲۲
هیئت رایه العباس
با سخنرانی حجج الاسلام اخلاقی و سعدی و مداحی جواد مصطفوی و حامد صادقی
ساعت ۲۰ – سناباد ۱۲ مسجد سناباد (مکان نگهداری کودکان پیش بینی شده است)
خیمه الزینب(س)
با سخنرانی حجت الاسلام اژدری و مداحی سید حجت بحرالعلوم
ساعت ۲۰:۳۰ – نبش عبادی ۱۹ مسجد امام حسین(ع)
هیئت ثارالله(محبین الزهرا)
با سخنرانی حجت الاسلام اقبال نیا و مداحی سید محمود صفاتی و وحید حامد مقدم و مهدی قربانپور
ساعت ۱۹:۳۰ – سه راه فلسطین، خیابان سناباد، مسجد جوادالائمه(ع)
هیئت ثارالله(محفل بسیجیان و رهروان شهدا)
با سخنرانی حجت الاسلام علمی حسینی و مداحی جواد محسن زاده و رضا معلم زاده
ساعت ۲۰:۴۵ – مطهری شمالی ۵۴ مسجد مقداد
هیئت جوانان قمربنى هاشم(علیه السلام)
باکلام: شیخ مهدی حسن پور و بانوای: مهدی بلورچی و محمد حسین خشنودی
ساعت ۲۰ –  جانباز۹، مسجدحضرت ابوالفضل ،خیمه العباس
هیئت حسین جان
با سخنرانی حجت الاسلام محبوب و مداحی احمد گوارشکی و سعید مقدم
ساعت ۱۳:۳۰ – میدان شهدا مقابل تالار شهر، مسجد چهارده معصوم
هیئت بیت الحیدر
با سخنرانی حجج الاسلام مافی نژاد و دارینی و مداحی فواد هاشمی
ساعت ۱۳ – احمد آباد ، قائم ۶
هیئت روضه الرقیه
با سخنرانی حجت الاسلام عماد دخانی و مداحی عادل خوشرو و ابراهیم دادوند
ساعت ۲۰:۳۰ – فرامرز عباسی ۱ علامت پرچم
هیئت انصارالحجه
با سخنرانی حجت الاسلام صداقت زاده و مداحی امیر کرمانشاهی
ساعت ۲۰:۳۰ – میدان شهدا کوچه ناظر ، حسینیه امام رضا(ع)
هیئت محبان الزهرا
با سخنرانی حجت الاسلام حیدری و مداحی جعفر ملائکه
ساعت ۲۱ – چهارراه گاز، عبادی ۸۴ مسجد امام حسن عسکری(ع)
مسجد پنجتن
با سخنرانی حجت الاسلام بابایی و مداحی سعید پورمحمد
ساعت ۲۰ – دکتر بهشتی ۴۰
هیئت الساجدین (محفل رهروان شهداء)
با سخنرانی حجت الاسلام محمد الهی
ساعت ۱۹:۳۰ – بلوار سجاد، مسجد حضرت سجاد(علیه السلام)
هیئت فدائیان سیدالشهدا
ساعت ۲۰ مطهری شمالی ۲ مسجد زینبیه
مکتب نرجس (ویژه خواهران)
با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نظافت
از شنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۶ – خیابان آخوند خراسانی رو به روی بیمارستان سینا
هیأت فاطمیون
با سخنرانی حجت الاسلام نظافت ساعت۲۰:۳۰،شب اول تاپنجم توحید۱۱رضوی۲پ۶۰/۱
شب ششم تادوازدهم مطهری شمالی۵۰پ ۱۷
اگر شما هم برنامه هئیت خود را میخواهید اضافه کنید در بخش نظرات میتوانید آن را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

طراح وب سایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید