آموزش اولیه کلش

آموزش اولیه کلش

ClashOfClans
ClashOfClans

 

اگر تازه به جمع بازیکنان کلش آف کلنز پیوسته اید حتما نکات زیر را بخوانید :

۱٫ الماس های سبز رنگ موجود در بازی به نام جم شناخته میشوند . به هیچ عنوان از آنها استفاده نکنید مگر برای کارگر که با نام بیلدر هات در بازی شناخته میشوند ..

این بازی کاملا رایگان است و هیچ ساخت و سازی نیاز به جم ندارد مگر همین کارگر ها که در کل ۵ کارگر میتوانید داشته باشید .

بازی روزانه چند آیتم متفرقه به شما می دهد که با زدودن آنها تصادفی از صفر تا شش جم بدست می آوردید . تقریبا ماهی یک بار هم آیتمی به نام جم باکس میدهد که ۲۵ جم میدهد . راهنمای بازی هم با انجام هر دستور مقدار مشخص و تعریف شده جم می دهد .  پس بدون خرید جم میتوانید ۵ کارگر خود را بدست آوردید که نیاز به کمی صبر و حوصله دارد .

۲٫ ساختمان تخریب شده ایی به نام کلن کستل وجود دارد که اولویت اولتان رسیدن به ساخت آن باشد چرا که میتوانید به بازیکنان دیگر ملحق شوید و از آنها کمک بگیرید . نیرویی به اندازه سطح این ساختمان به شما خواهند داد که اگر بازیکنان سطح بالا برای شما به اصطلاح دونات کنند بسیار موثر است .

۳٫ به هیچ وجه در بالا بردن ساختمان اصلی به نام تاون حال عجله نکنید . اول تمام ساختمان های خود را به آخرین سطحی که اجازه ساخت دارید ارتقا دهید در آخر تاون حال را ارتقا دهید . چرا که میزان سرقت منابع شما از دیگران که لوت نام دارد و سرقت از شما بر اساس سطح تاون حال متغیر است و زمانی که تاون حال پایین دارید منابع بیشتری میتوانید از لوت بدست آورید .

اولویت ساخت همیشه برای شما اول کمپ آرمی ها .. بعد لابراتواری و ارتقا یگان ها … بعد دفاعی ها مثل مورتار . ویزارد تاور و کنون و غیره .. بعد از آن سربازخانه ها و دیوار ها که در زمان ارتقا تاون حال هم ممکن می شود .

۴٫ حتما در تنظیمات بازی خود را به جی میل یا فیس بوک خود متصل کنید تا اکانت شما از دست نرود . از تنظیمات با وارد کردن جی میل و رمز به آن متصل میشوید و برای همیشه اکانت خود را داشته باشید .

۵٫ اگر دوست دارید سریع تر پیشرفت کنید حتما از دیگران مشاوره بگیرید و یا آموزش های ما را در این وب سایت بخوانید .

درباره نویسنده

طراح وب سایت

مطالب مرتبط

نظر بدهید